PRÁŠKOVÁ LAKOVNA

PRÁŠKOVÁ LAKOVNA

Přečtěte si více

CNC ohraňovací lisy DE

V současnosti disponujeme dvěma ohraňovacími lisy.

TruBend 5130

Ať už lisování nebo volné ohýbání – hospodárné ohýbání přesných úhlů s malými poloměry a malým ramenem je předností těchto lisů.

  • Krátké prostoje díky systému rychlé výměny nástrojů
  • Extrémně velký volný prostor pro ohyby
  • Inteligentní 6-osý zadní doraz

Díky novým pohonům byla zkrácena doba cyklu až o 30%, rychlost spouštění a zdvihu až 220 mm. Největší změnou oproti 1. generaci je zmiňovaný tlakový válec. Namísto dvou objemných válců má nyní čtyři ploché. Ty zachovávají velký volný prostor před lisem a optimálně přenášejí síly na nástroje. Nejlepší předpoklady pro zakázky s dlouhými ohyby, úzkými úhly nebo silnými plechy.

Teplotně málo namáhaný rám stroje zaručuje nejlepší kvalitu od prvního do posledního ohybu. Souhra přesně řízených stavěcích motorů, přesně měřené dráhy beranu i teplotně nezávislé vyrovnávání pnutí materiálu a úhlové senzory ACB spolehlivě zajišťují stálou kvalitu ohybů.

Maximální délka ohybu 3060mm.

Maximální síla 1300 kN.

SAFAN E-Brake 50 Ton 2050 mm

Mezi největší výhody tohoto lisu patří:

Servoelektrický pohon – princip přenosu lisovací síly spočívá v mechanizmu, který je tvořen servopohony s převodovkami, průmyslovými plochými řemeny a sadou otáčejících se kladek na valivých ložiskách.

Přesnost – přenosem lisovací síly řemeny dochází téměř ke spojitému zatížení po celé délce horního beranu. Deformace rámu servoelektrického lisu dosahuje pouze 2% z deformace rámu hydraulického lisu.

Produktivita – zrychlení a zpomalení horního beranu je výrazně vyšší než u hydraulických lisů, protože servomotory se aktivují rychleji než hydraulické ventily. Proti hydraulickým lisům se dosahuje produktivity vyšší až o 30%.

Maximální délka ohybu 2050mm.

Maximální síla 500 kN.